Ofertă acceptată
Cumpărare directă
APA OXIGENATA 3%, Fl * 200ml
- Număr anunț
- DA20999725
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Obstetrica-Ginecologie Elena Doamna Iasi (CUI 4701401)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 202,80 RON
- Valoare atribuită
- 202,80 RON
- Data publicării
- 09.08.2018 12:50
- Termen limită
- 14.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.08.2018 08:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
202,80 RON
din 202,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro