Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Detergent pentru curățat aragazul Sano Forte, 750 ml + 250 ml
- Număr anunț
- DA40432583
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta "Prof. Dr. Nicolae Oblu" Iasi (CUI 4540810)
- Furnizor / câștigător
- ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
- Cod CPV
- 39831220-4 · Agenti degresanti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 218,50 RON
- Valoare atribuită
- 218,50 RON
- Data publicării
- 20.05.2026 09:16
- Termen limită
- 25.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2026 08:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
218,50 RON
din 218,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro