Ofertă acceptată Cumpărare directă

Baca dubla scolara cu 2scaune incluse

Număr anunț
DA20973614
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA IOAN VLADUTIU LUDUS (CUI 4577991)
Furnizor / câștigător
CEUSAN S.R.L. (CUI RO11171120)
Cod CPV
39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.525 RON
Valoare atribuită
15.525 RON
Data publicării
06.08.2018 13:37
Termen limită
11.08.2018 17:00
Data finalizării
10.08.2018 08:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.525 RON

din 15.525 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.