Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rola film pentru fax Philips PFA331 RIBBON

Număr anunț
DA21000505
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Prahova (CUI 9770267)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
Cod CPV
30192300-4 · Benzi impregnate cu cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
224,62 RON
Valoare atribuită
224,62 RON
Data publicării
09.08.2018 13:40
Termen limită
14.08.2018 17:00
Data finalizării
10.08.2018 09:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

224,62 RON

din 224,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.