Ofertă acceptată Cumpărare directă

Articole imprimate pentru Centrul Militar Județean Mureș

Număr anunț
DA20997327
Autoritate contractantă
Judetul Mures (CUI 4322980)
Furnizor / câștigător
CROMATIC TIPO SRL (CUI RO1211987)
Cod CPV
30199700-7 · Articole imprimate de papetarie, cu exceptia formularelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.697 RON
Valoare atribuită
4.697 RON
Data publicării
09.08.2018 10:36
Termen limită
14.08.2018 17:00
Data finalizării
10.08.2018 17:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.697 RON

din 4.697 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.