Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de asistenta in domeniul lucrarilor publice
- Număr anunț
- DA20793496
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA BUSTENI (CUI 2845729)
- Furnizor / câștigător
- ANGHEL C MIHAI (CUI 30174807)
- Cod CPV
- 71311100-2 · Servicii de asistenta in domeniul lucrarilor publice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36.000 RON
- Valoare atribuită
- 36.000 RON
- Data publicării
- 06.07.2018 12:05
- Termen limită
- 11.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.07.2018 14:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
36.000 RON
din 36.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro