Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Papetarie

Număr anunț
DA20984501
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic "Nicolae Iorga (CUI 4205505)
Furnizor / câștigător
ZIGZAG PAPER SRL (CUI 38008710)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.679,88 RON
Valoare atribuită
1.679,88 RON
Data publicării
07.08.2018 23:48
Termen limită
13.08.2018 17:00
Data finalizării
10.08.2018 16:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.679,88 RON

din 1.679,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.