Ofertă acceptată Cumpărare directă

diferite articole papetarie

Număr anunț
DA20981342
Autoritate contractantă
Asociatia de Dezvoltare Intercomunitara pentru Salubrizare Bacau (CUI 26601020)
Furnizor / câștigător
NOVITEC OFFICE SRL (CUI RO23793126)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.087,90 RON
Valoare atribuită
1.087,90 RON
Data publicării
07.08.2018 13:06
Termen limită
12.08.2018 17:00
Data finalizării
10.08.2018 10:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.087,90 RON

din 1.087,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.