Ofertă acceptată Cumpărare directă

vas hidrofor orizontal 50 l VA0050

Număr anunț
DA21005176
Autoritate contractantă
Comuna Brusturoasa (CUI 4352751)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
42122000-0 · Pompe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
268,91 RON
Valoare atribuită
268,91 RON
Data publicării
10.08.2018 09:58
Termen limită
15.08.2018 17:00
Data finalizării
10.08.2018 10:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

268,91 RON

din 268,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.