Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LUCRARI DE EXECUTIE SI MONTAJ TAMPLARIE PVC
- Număr anunț
- DA21004214
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE CANTEMIR" BRAILA (CUI 17352478)
- Furnizor / câștigător
- MOKVIRI SRL (CUI RO33669312)
- Cod CPV
- 44221000-5 · Ferestre, usi si articole conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.975 RON
- Valoare atribuită
- 6.975 RON
- Data publicării
- 10.08.2018 08:59
- Termen limită
- 15.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.08.2018 11:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.975 RON
din 6.975 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro