Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare piese de schimb pentru TAB C-79
- Număr anunț
- DA21002641
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01145 (CUI 27741219)
- Furnizor / câștigător
- MARCOM MASTER AUTO SRL (CUI RO16752778)
- Cod CPV
- 35422000-8 · Piese de schimb electronice si electrice pentru vehicule militare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.902 RON
- Valoare atribuită
- 4.902 RON
- Data publicării
- 09.08.2018 15:38
- Termen limită
- 14.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.08.2018 08:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.902 RON
din 4.902 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro