Acasă · Licitații
· Echipament de bucatarie, articole de menaj si de uz casnic si articole de catering (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare vesela, pahare si accesorii bucatarie pentru Caminul Cultural din localitatea Teleac
- Număr anunț
- DA20993359
- Autoritate contractantă
- COMUNA BUDUREASA (CUI 5431667)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 39220000-0 · Echipament de bucatarie, articole de menaj si de uz casnic si articole de catering (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.148,65 RON
- Valoare atribuită
- 10.148,65 RON
- Data publicării
- 08.08.2018 14:54
- Termen limită
- 15.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.08.2018 13:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.148,65 RON
din 10.148,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro