Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de proiectare si arhitectura, consultanta, amenajarea teritoriului si urbanism

Număr anunț
DA20969115
Autoritate contractantă
Comuna Lelesti (CUI 4898738)
Furnizor / câștigător
ICON XT GRAPHICS SRL (CUI 30028135)
Cod CPV
71221000-3 · Servicii de arhitectura pentru constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare finală
3.000 RON
Data publicării
06.08.2018 09:18
Data finalizării
10.08.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.