- Număr anunț
- DA21007499
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.12 BOTOSANI (CUI 29094127)
- Furnizor / câștigător
- COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
- Cod CPV
- 24911200-5 · Adezivi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 191,58 RON
- Valoare atribuită
- 191,58 RON
- Data publicării
- 10.08.2018 12:08
- Termen limită
- 15.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.08.2018 12:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
191,58 RON
din 191,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro