Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet medii + suplimente

Număr anunț
DA21007195
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Judeteana Satu Mare (CUI 3896593)
Furnizor / câștigător
AVENA MEDICA SRL (CUI 24684380)
Cod CPV
24931250-6 · Medii de cultura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
399,72 RON
Valoare atribuită
399,72 RON
Data publicării
10.08.2018 11:52
Termen limită
15.08.2018 17:00
Data finalizării
10.08.2018 12:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

399,72 RON

din 399,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.