Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,5% sub estimat

Produse de curatenie- detergent si gel antibacterian

Număr anunț
DA21001677
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01802 Moara Vlasiei (CUI 36082729)
Furnizor / câștigător
SLG RO DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI RO33030776)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
232,99 RON
Valoare atribuită
231,85 RON 0,5% sub estimat
Data publicării
09.08.2018 14:42
Termen limită
14.08.2018 17:00
Data finalizării
10.08.2018 08:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

231,85 RON

din 232,99 RON estimat 0,5%

Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 1,14 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.