Ofertă acceptată Cumpărare directă

Executie sant pereat str. Crisan - Municipiul Marghita

Număr anunț
DA21001640
Autoritate contractantă
Municipiul Marghita (CUI 4348947)
Furnizor / câștigător
CARIER SRL (CUI RO15562953)
Cod CPV
45232453-2 · Lucrari de constructii de canale de scurgere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.653,38 RON
Valoare atribuită
10.653,38 RON
Data publicării
09.08.2018 14:40
Termen limită
14.08.2018 17:00
Data finalizării
10.08.2018 09:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.653,38 RON

din 10.653,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.