Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LT07802 BANDA PT. AVERIZARE- ROSU/ALB 100m X 75mm
- Număr anunț
- DA21004830
- Autoritate contractantă
- UTILITATI PUBLICE-GOSPODARIA COMUNALA SRL (CUI RO30860945)
- Furnizor / câștigător
- MAX SRL (CUI 3697680)
- Cod CPV
- 44173000-3 · Benzi (constructii) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 71,45 RON
- Valoare atribuită
- 71,45 RON
- Data publicării
- 10.08.2018 09:38
- Termen limită
- 15.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.08.2018 12:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
71,45 RON
din 71,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro