Ofertă acceptată Cumpărare directă

Telefon Mobil Samsung Galaxy S7, Procesor Octa-Core 2.3GHz / 1.6GHz, QHD Super AMOLED Capacitive tou

Număr anunț
DA20999604
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE (CUI RO24326056)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI RO17563840)
Cod CPV
30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.512,60 RON
Data publicării
09.08.2018 12:41
Termen limită
15.08.2018 17:00
Data finalizării
10.08.2018 10:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.512,60 RON

din 1.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.