Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet flori de vara si pamant conform ofertei de pret cu nr.35531/23.05.2018
- Număr anunț
- DA20804644
- Autoritate contractantă
- Municipiul Sacele (CUI 4317649)
- Furnizor / câștigător
- HORTICULTORUL SRL (CUI 25374671)
- Cod CPV
- 03121100-6 · Plante vii, bulbi, radacini, butasi si altoaie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.583 RON
- Valoare atribuită
- 25.583 RON
- Data publicării
- 09.07.2018 14:34
- Termen limită
- 14.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.07.2018 08:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
25.583 RON
din 25.583 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro