Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CU MATERIALE PENTRU REPARATII CONF.OFERTEI DE PRET NR.491/24.07.2018

Număr anunț
DA20987070
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BIRNA (CUI 29109163)
Furnizor / câștigător
CARGO COM PARC S.R.L. (CUI 2501610)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.449,66 RON
Valoare atribuită
2.449,66 RON
Data publicării
08.08.2018 10:36
Termen limită
14.08.2018 17:00
Data finalizării
10.08.2018 11:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.449,66 RON

din 2.449,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.