Ofertă acceptată Cumpărare directă

6*30 OUA M REGALINA

Număr anunț
DA20810839
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02474 -Spitalul Militar de Urgenta Regina Maria (CUI 4688639)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
03142500-3 · Oua (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
129,60 RON
Valoare atribuită
129,60 RON
Data publicării
10.07.2018 11:45
Termen limită
15.07.2018 17:00
Data finalizării
10.07.2018 13:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

129,60 RON

din 129,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.