Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie flyere

Număr anunț
DA20810441
Autoritate contractantă
R.N.P. ROMSILVA - ADMINISTRATIA PARCULUI NATURAL PORTILE DE FIER RA (CUI 25641582)
Furnizor / câștigător
DESIGN MEDIA BUSINESS SRL (CUI RO20548513)
Cod CPV
22140000-3 · Pliante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
650 RON
Valoare atribuită
650 RON
Data publicării
10.07.2018 11:25
Termen limită
15.07.2018 17:00
Data finalizării
10.07.2018 11:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

650 RON

din 650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.