Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale pentru reparatii si intretinere sc.17 botosani

Număr anunț
DA20808185
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.17 BOTOSANI (CUI 29094070)
Furnizor / câștigător
COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
Cod CPV
44111400-5 · Vopsele si materiale de acoperire a peretilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.476,34 RON
Valoare atribuită
3.476,34 RON
Data publicării
10.07.2018 09:39
Termen limită
15.07.2018 17:00
Data finalizării
10.07.2018 10:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.476,34 RON

din 3.476,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.