Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 39,0% sub estimat
Recipient PVC colectare deseuri intepatoare-taietoare capacitate 5 L
- Număr anunț
- DA20807028
- Autoritate contractantă
- Unitatea de Asistenta Medico-Sociala pentru bolnavi cronici Salonta (CUI 15742520)
- Furnizor / câștigător
- STERILECO S.R.L. (CUI RO15071999)
- Cod CPV
- 33141123-8 · Recipiente pentru ace (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 60,50 RON
- Valoare atribuită
- 36,90 RON 39,0% sub estimat
- Data publicării
- 10.07.2018 08:21
- Termen limită
- 15.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.07.2018 09:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
36,90 RON
din 60,50 RON estimat
39,0%
Adjudecat la 61,0% din estimat · economie 23,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.