Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intocmire doc obt avize pt SF inchidere depozit de deseuri municipal clasa b Subrobreja-Sacele

Număr anunț
DA20807009
Autoritate contractantă
Municipiul Sacele (CUI 4317649)
Furnizor / câștigător
PROIECT BRASOV SA (CUI RO1110575)
Cod CPV
79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.292 RON
Valoare atribuită
24.292 RON
Data publicării
10.07.2018 08:18
Termen limită
15.07.2018 17:00
Data finalizării
10.07.2018 09:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.292 RON

din 24.292 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.