Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrăril de reparații curente cu mixtură asfaltică a străzilor situate in orasul Nasaud

Număr anunț
DA20806012
Autoritate contractantă
ORASUL NASAUD (CUI 4347887)
Furnizor / câștigător
ANTREPRIZA DE REPARATII SI LUCRARI A R L CLUJ SA (CUI RO9478840)
Cod CPV
45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
75.290,24 RON
Valoare atribuită
75.290,24 RON
Data publicării
09.07.2018 15:46
Termen limită
14.07.2018 17:00
Data finalizării
10.07.2018 08:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

75.290,24 RON

din 75.290,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.