Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTUS TONER LEXMARK MX711DE ORIGINAL OEM 45000pag 62D2X00/62D2X0E

Număr anunț
DA21005307
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL NEAMT (CUI 4145454)
Furnizor / câștigător
OBSIDIAN COM SRL (CUI RO21102615)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
958,48 RON
Valoare atribuită
958,48 RON
Data publicării
10.08.2018 10:06
Termen limită
15.08.2018 17:00
Data finalizării
10.08.2018 14:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

958,48 RON

din 958,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.