Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CARTUS TONER BLACK ORIGINAL HP NR.410X, COD OEM CF410X, 6.500 PAG., HP LASERJET PRO M452NW
- Număr anunț
- DA21004185
- Autoritate contractantă
- AGENTIA ROMANA DE SALVARE A VIETII OMENESTI PE MARE (CUI 16330145)
- Furnizor / câștigător
- SMART CLOUD COMPANY SRL (CUI 35081199)
- Cod CPV
- 30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 811 RON
- Valoare atribuită
- 811 RON
- Data publicării
- 10.08.2018 08:58
- Termen limită
- 15.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.08.2018 10:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
811 RON
din 811 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro