Ofertă acceptată Cumpărare directă

SET BERARIE CLASA A 70X180CM

Număr anunț
DA20803939
Autoritate contractantă
COMUNA SERBANESTI (CUI 5139850)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39142000-9 · Mobilier de gradina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
768,90 RON
Valoare atribuită
768,90 RON
Data publicării
09.07.2018 14:01
Termen limită
14.07.2018 17:00
Data finalizării
09.07.2018 14:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

768,90 RON

din 768,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.