Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET TONERE CONSUMABILE
- Număr anunț
- DA20999839
- Autoritate contractantă
- Institutul de Fizica Atomica (CUI 4265817)
- Furnizor / câștigător
- ENEIDA TRADING SRL (CUI 16787636)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.275 RON
- Valoare atribuită
- 2.275 RON
- Data publicării
- 09.08.2018 12:58
- Termen limită
- 14.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.08.2018 13:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.275 RON
din 2.275 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro