Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATII CURENTE-FINISAJE

Număr anunț
DA20799763
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Speciala Baia Mare (CUI 3627455)
Furnizor / câștigător
RO 31589810 OBERHAUSER INVEST
Cod CPV
45214230-1 · Lucrari de constructii de scoli speciale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.008,40 RON
Valoare atribuită
21.008,40 RON
Data publicării
09.07.2018 10:48
Termen limită
15.07.2018 17:00
Data finalizării
10.07.2018 09:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.008,40 RON

din 21.008,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.