Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REPARATIE SI CONSUMABILE LINIE CHIRURGIE KARL STORZ
- Număr anunț
- DA20796104
- Autoritate contractantă
- Institutul National pentru Sanatatea Mamei si Copilului "Alessandrescu-Rusescu Bucuresti (CUI 4266308)
- Furnizor / câștigător
- KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL (CUI RO22505268)
- Cod CPV
- 42514310-8 · Filtre de aer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.839,50 RON
- Valoare atribuită
- 16.999 RON
- Data publicării
- 06.07.2018 15:05
- Termen limită
- 14.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.07.2018 11:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16.999 RON
din 15.839,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro