Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achiziționare multifuncționala laser monocrom Brother DCP 1510E, tonere TN1030 si drum unit DR1000
- Număr anunț
- DA21001451
- Autoritate contractantă
- Municipiul Slatina (CUI 4394811)
- Furnizor / câștigător
- X-TREME SRL (CUI RO15141814)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 895 RON
- Valoare atribuită
- 895 RON
- Data publicării
- 09.08.2018 14:32
- Termen limită
- 14.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.08.2018 14:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
895 RON
din 895 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro