Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MULTIFUNCTIONALE LASER TOSHIBA e-STUDIO 2508;KYOCERA M2040dn

Număr anunț
DA20997544
Autoritate contractantă
COMUNA BARU (CUI 4521427)
Furnizor / câștigător
DENDRIO TECHNOLOGY S.R.L. (CUI RO2114184)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.950 RON
Valoare atribuită
10.950 RON
Data publicării
09.08.2018 10:47
Termen limită
14.08.2018 17:00
Data finalizării
10.08.2018 10:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.950 RON

din 10.950 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.