Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Multifunctionala Lexmark MX812DFE
- Număr anunț
- DA20997150
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL URZICENI (CUI 4364942)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI RO2329841)
- Cod CPV
- 30232100-5 · Imprimante si trasatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.789 RON
- Valoare atribuită
- 13.789 RON
- Data publicării
- 09.08.2018 10:27
- Termen limită
- 15.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.08.2018 10:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.789 RON
din 13.789 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro