Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Carnet de elev pentru clasele IX-XII
- Număr anunț
- DA20803128
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL LIVIU REBREANU (CUI 4347771)
- Furnizor / câștigător
- ROMDIDAC SA (CUI RO1555719)
- Cod CPV
- 22815000-6 · Carnetele (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 565,80 RON
- Valoare atribuită
- 565,80 RON
- Data publicării
- 09.07.2018 13:26
- Termen limită
- 15.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.07.2018 12:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
565,80 RON
din 565,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro