Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Abilify Maintena 400 mg x 1 flac. pulb. + 1 flac. solv. pt. susp. inj. cu elib. prel./ ARIPIPRAZOLUM
- Număr anunț
- DA20800804
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE NEUROPSIHIATRIE CRAIOVA (CUI 12688940)
- Furnizor / câștigător
- FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
- Cod CPV
- 33661500-6 · Psiholeptice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.312,10 RON
- Valoare atribuită
- 5.312,10 RON
- Data publicării
- 09.07.2018 11:36
- Termen limită
- 15.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.07.2018 13:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.312,10 RON
din 5.312,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro