Ofertă acceptată Cumpărare directă

DOTARI MOBILIER SI ALTELE CONF. ANUNT NR. ADV1017731

Număr anunț
DA20804732
Autoritate contractantă
COMUNA SINCRAIU DE MURES (CUI 4322718)
Furnizor / câștigător
MARPROD DESIGN SRL (CUI RO30156398)
Cod CPV
39151000-5 · Diverse tipuri de mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.982 RON
Valoare atribuită
33.982 RON
Data publicării
09.07.2018 14:38
Termen limită
14.07.2018 17:00
Data finalizării
10.07.2018 16:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.982 RON

din 33.982 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.