Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET REPARATIE MULTIFUNCTIONAL HP LJ 3380 + RECONDITIONARE TELEFON DECT CU EXTINDERE RETEA TELEFON

Număr anunț
DA21004973
Autoritate contractantă
APIA - Centrul judetean Suceava (CUI 20741726)
Furnizor / câștigător
IMPARTIAL SERV SRL (CUI 5020467)
Cod CPV
50313100-3 · Servicii de reparare a fotocopiatoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
405,12 RON
Valoare atribuită
405,12 RON
Data publicării
10.08.2018 09:46
Termen limită
15.08.2018 17:00
Data finalizării
10.08.2018 13:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

405,12 RON

din 405,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.