Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pachet casierii/70054/07.08.2018
- Număr anunț
- DA21004959
- Autoritate contractantă
- r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
- Furnizor / câștigător
- ELECTROMEC PROCESING SRL (CUI 38096968)
- Cod CPV
- 30237310-5 · Cartuse de fonturi pentru imprimante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.820 RON
- Valoare atribuită
- 11.820 RON
- Data publicării
- 10.08.2018 09:45
- Termen limită
- 15.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.08.2018 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.820 RON
din 11.820 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro