Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mocheta+surfilare

Număr anunț
DA20987293
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "SFÂNTUL PETRU" COMUNA SAMPETRU DE CAMPIE (CUI 23173965)
Furnizor / câștigător
DUNA REX SRL (CUI RO14141794)
Cod CPV
39531310-9 · Dale de mocheta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
470,56 RON
Valoare atribuită
470,56 RON
Data publicării
08.08.2018 10:46
Termen limită
14.08.2018 17:00
Data finalizării
10.08.2018 08:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

470,56 RON

din 470,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.