Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asigurare de raspundere civila auto

Număr anunț
DA20813043
Autoritate contractantă
SC SALPITFLOR GREEN SA (CUI 27393335)
Furnizor / câștigător
IRIS AG BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 33675390)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
475,71 RON
Valoare atribuită
475,71 RON
Data publicării
10.07.2018 13:37
Termen limită
15.07.2018 17:00
Data finalizării
10.07.2018 13:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

475,71 RON

din 475,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.