Ofertă acceptată Cumpărare directă

TUB WaterKIT APA POTABILA PE 100 DN.32 59355.06.07

Număr anunț
DA20810117
Autoritate contractantă
r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
Furnizor / câștigător
PROGRES STYLE SRL (CUI RO14824525)
Cod CPV
44164000-7 · Tubaje si tuburi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.125 RON
Valoare atribuită
8.125 RON
Data publicării
10.07.2018 11:08
Termen limită
15.07.2018 17:00
Data finalizării
10.07.2018 11:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.125 RON

din 8.125 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.