Ofertă refuzată Cumpărare directă

Piese electrocauter

Număr anunț
DA20808194
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
Furnizor / câștigător
NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI RO27451231)
Cod CPV
33169000-2 · Instrumente chirurgicale (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.595 RON
Valoare finală
6.995 RON
Data publicării
10.07.2018 09:39
Termen limită
15.07.2018 17:00
Data finalizării
10.07.2018 13:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.