Ofertă acceptată
Cumpărare directă
COSITOARE MOTOR BENZINA 1.2CP/4MIX STIHL - AUTOCUT C26-2 PENTRU FS 55 - 120 STIHL
- Număr anunț
- DA20807594
- Autoritate contractantă
- COMUNA RASOVA (CUI 4514675)
- Furnizor / câștigător
- TRITON SRL (CUI RO7424364)
- Cod CPV
- 16310000-1 · Cositoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.643,85 RON
- Valoare atribuită
- 1.643,85 RON
- Data publicării
- 10.07.2018 09:06
- Termen limită
- 15.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.07.2018 09:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.643,85 RON
din 1.643,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro