Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Banca scolara dubla, cu inaltimea reglabila ,(640/700/760 x1200mm x 500mm)
- Număr anunț
- DA20786032
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "ION CREANGA" IASI (CUI 17145219)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.700 RON
- Valoare atribuită
- 5.700 RON
- Data publicării
- 05.07.2018 14:26
- Termen limită
- 11.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.07.2018 09:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.700 RON
din 5.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro