Ofertă acceptată
Cumpărare directă
S438 Haina de Ploaie Adult Classic
- Număr anunț
- DA20803545
- Autoritate contractantă
- S.N. Aeroportul International Mihail Kogalniceanu - Constanta S.A. (CUI RO11212645)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY ONE PRO SRL (CUI RO30701214)
- Cod CPV
- 18211000-1 · Pelerine (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 459,36 RON
- Valoare atribuită
- 459,36 RON
- Data publicării
- 09.07.2018 13:44
- Termen limită
- 14.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.07.2018 13:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
459,36 RON
din 459,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro