Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE PAPETARIE

Număr anunț
DA20813026
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala nr. 3 Suceava (CUI 4243916)
Furnizor / câștigător
UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI RO31306086)
Cod CPV
30197321-2 · Decapsatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
727,49 RON
Valoare atribuită
727,49 RON
Data publicării
10.07.2018 13:36
Termen limită
15.07.2018 17:00
Data finalizării
10.07.2018 14:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

727,49 RON

din 727,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.