Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie stampile cu text

Număr anunț
DA20812962
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 2 (CUI 17093691)
Furnizor / câștigător
BIROTICA RS SRL (CUI RO32329177)
Cod CPV
30192153-8 · Stampile cu text (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
75 RON
Valoare atribuită
75 RON
Data publicării
10.07.2018 13:33
Termen limită
15.07.2018 17:00
Data finalizării
10.07.2018 14:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

75 RON

din 75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.